top of page

EVENTS

etkinlik/ MEETINGS
 

Meet potential business partners from your desk, -  Potansiyel iş ortaklarıyla masanızdan tanışın.

MARS, VENUS VE SATURN Toplantı Odaları (alan: 20 m2)

Size özel toplantı odaları MARS, VENUS VE SATURN. 10 kişiye kadar özel ve iş görüşmelerinizi, eğitim ve proje (Kick-off) toplantılarını Dünya ile görüntülü canlı erişim kurarak ve yüksek standartlarda IT altyapısını kullanarak size özel yönetici asistanların rehberliğinde yapın. İster saatlik ister günlük ister haftalık kiralayabilirsiniz. Siz ve müşterileriniz sınırsız çay, kahve ve diğer ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan organizasyonlarınızda başarınızın için biz hazırız. Toplantı odalarımızı kendinize ait bir ofis olarak kullanabilirsiniz.

Exclusive Club lounge Çatı Katı Toplantıları ve Etkinlikler (kapalı alan: 130 m2 , 3 metre yükseklik, açık teraslar 70 m2 )

Muğla nın en güzel manzarasına karşı sadece size ve grubunuza özgürlük veren alanda toplantılarınızı ve etkinliklerinizi yapabilir, size sunacağımız yemek ve içecek servisleri ile ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Çatı exclusive club lounge alanı ile iş dünyasında sosyalleşin, uluslararası şirketler ile networking fırsatından yararlanın. Ücretsiz kahvaltı ve serinletici içeceklerin yanı sıra şehrin nefes kesici manzaralarına sahip bu özel alana özel erişimin keyfini çıkarın.

PLANET Uluslar arası Konferans Salonu (330 m2;  5 m yükseklik)

Muğla merkezde 150 kişi kapasiteli çok fonksiyonlu Konferans salonu, seminer, sempozyum, çalıştay, sanat etkinlikleri, sosyal etkinlikler, eğitim toplantıları, Sergiler,  ürün sunumları, bölgesel toplantılar, kısa film gösterileri sadece size özel Dünya ile etkileşimli planlanır

 

Event Planning / etkinlik planı 
 

 

Start Planning

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

rezervasyon yap -make a Reservation

+ 90 252 -212 48 64 ; + 90 252 214 48 64

info@tncohotel.com

 

© 2018 by ResearchTURK A.Ş. Muğla, Turkey

bottom of page