top of page

KEŞFET /  DISCOVER

WELCOME TO MUĞLA, TURKEY

Şehrin Tam Merkezinde Atatürk Anıtı ve Valilik Meydanı Yanı her Yere Yürüyüş Mesafesindedir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Çevre ve Doğaya Saygılı ve (No Smoking) Sigara İçilmeyen bir Tesis dir.

Başka hiçbir yerde bulunmayan 100 Adımda Muğlanın En Güzel Manzarasına sahip olacağınız bir tesis de konaklamak sizin ayrıcalığınız olacaktır.  Şık bir “exclusive club dining and restoran bar” tesisin çatısından servis edilir. Burada Türk ve dünya mutfaklarından yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Sky &City Vue Lounge ise canlı caz müziği eşliğinde hafif atıştırmalıklar ve kokteyllerle hizmet vermektedir.  

Otel ötesi farklı bir konsept ile yeniden yaratılan otel tesisi birçok farklı özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Binaya adım atıldığı andan itibaren bunu net olarak hissedeceğiniz Muğla’da yüksek kalite konfor ve  ayrıcalıklı bir yerde olduğunuzu göreceksiniz. Geçmişle Geleceği birleştiren Işığın değer kattığı tesisimize hoş geldiniz.

NELER YAPILIR /Thıngs to do

Muğla, zengin kültürel etkilerin karışımı yaşamsal ve gelişen bir kent olan Batı Egede Türkiye'nin buluşma noktasıdır. Hem geleneksel hem de tamamen modern, eşsiz bir atmosfere sahiptir ve dünyanın en güzel turizm bölgesidir. Muğla ilinin kültür hayatı,  sanattan müziğe, sergilere kadar her zevke uygun bir şey sunuyor. Popüler yerler, müzeler, tiyatrolar ve daha fazlası hakkında bilgi için, Yardım Masalarımıza başvurun. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Muğla'ya hoş geldiniz.

 

 

Muğla Merkez  is a meeting point of Egean Western Turkey,  a vital, thriving city that is a blend of different cultural influences. Both traditional and thoroughly modern, it has a unique atmosphere and is one of the most beautiful cities in the world. The cultural life of Muğla offers something to suit every taste, from opera to musical to exhibitions. For further information about popular sights, museums, theatres, and more, contact our Concierges, and they will be glad to assist you. Welcome to Muğla.

© 2018 by ResearchTURK A.Ş. Muğla, Turkey

bottom of page