top of page

EAT & DRINK

 Yiyecek ve İçeçekler 

Seçtiğiniz alan ne olursa olsun, etkinliğinizin unutulmaz bir deneyim olmasını sağlayacaktır. Şirket kutlamanız, Yeni yıl partileri, kamu ya da özel etkinlikler için catering hizmetlerimizi seçin. Seçimimiz kahvaltıdan kanepelere, tüm gala menülerinden büfelere kadar çeşitlilik göstermektedir. İsteklerinize uygun özelleştirilmiş bir teklif hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Executive Lounge
Misafirlerimiz için özel check-in ve check-out imkanının yanında ücretsiz kahvaltı, hafif atıştırmalıklar, İçecekler, tatlılar ve ulusal ve uluslararası gazeteler gibi ücretsiz ayrıcalıklar sunulur.
 Catering 

Catering will ensure your event is an unforgettable experience, regardless of the space you select. Choose our catering services for your company celebrations, Christmas parties, public or private events. Our selection ranges from breakfast to canapés, entire gala menus to buffets. We are happy to put together a customized offer tailored to your wishes.

Executive Lounge
In addition to our special check-in and check-out for our guests, we offer free breakfast, light snacks, drinks, desserts and national/international newspapers
kahvaltı -BREAKFAST

Mon – Fri:  8:00 am – 10:30 am

Sat – Sun: 8:30 am –  11:00 am

executıve lounge

Mon – Sat :  6:30 pm – 8:00 pm

EXCLUSIVE CLUB DINING & RESTAURANT

Tues – Sat:  7 : 30pm – 11:30pm

RECEPTION

please call us for reservation

Download Menu
Download Menu

rezervasyon yap -Make a Reservation

+ 90 252 -212 48 64 ; + 90 252 214 48 64

info@tncohotel.com

© 2018 by ResearchTURK A.Ş. Muğla, Turkey

bottom of page